Projekty typových rodinných domov

Rodinné domy s obytným podkrovím

Rodinné domy s obytným podkrovím

Rodinné domy s obytným podrovím ponúkajú tradičnú a pritom ekonomickú formu bývania vo vlastnom dome. Výhodou všetkých viacpodlažných domov je malá zastavaná plocha a oddelenie obytnej a odpočinkovej časti domu do dvoch poschodí. Projekt rodinného domu, ktorý sa Vám dostane do rúk, štandardne dodávame v piatich vyhotoveniach (5 sád-paré projektu). 

<< Typové projekty rodinných domov s obytným podkrovím >>

Rodinné domy bungalového typu

Rodinné domy bungalového typu

Projekty bungalovov - Atypatelier.sk Jednopodlažné domy, známe tiež ako bungalovy, sú v dnešnej dobe veľmi obľúbenými typmi rodinných domov. Jednou z najväčších výhod bungalovu je ich bezbariérovosť. Tú ocenia najmä ľudia s postihnutím pohybového aparátu, staršie osoby či invalidi. Jednou z výsad bungalovu je aj vzdušnosť. Dostatok priestoru bez zbytočných bariér – to je dokonalou predstavou o bývaní pre nejedného človeka. A práve bungalovy túto podmienku spĺňajú. S vzdušnosťou ide ruka v ruke aj presvetlenie celého priestoru.

<< Typové projekty rodinných domov bungalového typu >>

Rodinné domy v kubistickom štýle

Rodinné domy v kubistickom štýle

V poslednom období sú čoraz obľúbenejšie rodinné domy s plochou strechou, či už prízemné, alebo poschodové. Výrazne ovplyvňuje celkový vzhľad domu. Ploché strechy sa hojne využívali najmä pri výstavbe panelákov a s obľubou sa začali používať aj pri výstavbe rodinných domov. 

<< Typové projekty rodinných domov v kubistickom štýle >>

Vidiecke domy a chaty

Vidiecke domy a chaty

Ako jeden z mála ateliérov ponúkame typové projekty vidieckych domov a chát, objektov určených k rekreácii. Projekty sú vhodné aj pri rekoštrukcii starých a už nevýhodných objektov vidieckych domov a chát. Projekty ponúkajú architektonické a ergonomicky vhodné riešenie pre rekreačné objekty.

<< Typové projekty vidieckych domov a chát >> 

Prihlásenie